fallback-image

Stylizacja idealna na rowerową przejażdżkę

Temperatury są coraz wyższe. To sprawia, że z chęcią wybieramy aktywności na dworze. Dużą popularnością cieszą się przejażdżki rowerowe, które sprawdzają się zarówno samemu, jak i z rodziną. Co założyć na taką przejażdżkę? Jaka stylizacja sprawdzi się na wysokie temperatury?

Ubrania sportowe

Z pewnością warto postawić na typowo sportowe ubrania, które wykonane są z odpowiednich materiałów. Ich cechą jest szybkie odprowadzanie wody. Są niezwykle wygodne. Warto zdecydować się zarówno na t-shirt, jak i spodenki z przylegającej do ciała tkaniny sportowej. Dzięki temu ruchy na rowerze nie będą ograniczone, a nam nie będzie zbyt gorąco.

Plecak

Na wycieczkę rowerową, zwłaszcza rodzinną, warto zadbać odpowiednio duży plecak. Oprócz picia czy jedzenia, należy zapakować do niego chusteczki higieniczne oraz kocyk. To pozwoli nam zatrzymać się w każdym miejscu i chwilę odpocząć. To najlepsze rozwiązanie na podróż z dzieckiem.

Czapka z daszkiem

Żeby chronić twarz przed słońcem, warto skorzystać z czapki z daszkiem. Wysokie temperatury mogą być niebezpieczne, jeśli głowa nie jest zakryta. Dlatego posiadanie czapki snapback jest niezwykle istotne. Co ważne, słońce nie będzie nas oślepiało. To wygodniejsze rozwiązanie niż okulary przeciwsłoneczne, które mogą upaść w trakcie przejażdżki.

Wygodne obuwie

Żeby stopa dobrze trzymała się na pedale, należy wybrać dobre obuwie. Wygodne adidasy, które nie mają śliskiej podeszwy, sprawdzą się najlepiej na czas podróży rowerem. Jeśli trasa nie jest zbyt długa, można zdecydować się także na trampki.

Dawidek5

Related Posts

Modne sukienki – jak je wybrać?

Modne sukienki – jak je wybrać?

Tanie sukienki

Tanie sukienki

Koszulki polo – wiekowe, ale modne!

Koszulki polo – wiekowe, ale modne!

fallback-image

Kurtki skórzane damskie – idealne na każdą porę roku