fallback-image

Najmodniejsze kurtki zimowe męskie w sezonie 2017/2018

kurtki zimowe męskie

Na szczęście na polskich ulicach coraz rzadziej można zauważyć niedbale uszyte kurtki zimowe męskie. Coraz więcej panów stawia na stylowe męskie kurtki zimowe, które cechują się wysoką jakością wykonania. Dobrze dobrane są one w stanie zamaskować mankamenty sylwetki, a przy okazji podkreślić jej atuty. Jak znaleźć w sklepie idealną kurtkę zimową dla mężczyzny?

Osobiste preferencje

Warto zastanowić się przede wszystkim nad swoimi oczekiwaniami wobec zimowej kurtki męskiej. Duże znaczenie ma praktyczny wymiar odzieży. Niektórzy panowie wolą krótsze kurtki, które nie utrudniają prowadzenia samochodu. Jednak w komunikacji miejskiej cieplejsze są kurtki dłuższe, które zakrywają większą część ciała.

Inspiracje sportowe

W tym sezonie do mody wróciły kurtki typu polo. Niegdyś wkładali je na mecz gracze w polo. Produkowane przed lat modele były jednak niewygodne i ciężkie. Dzisiaj się to zmieniło i kurtki polo weszły do mody na dobre. Szczególnie dużą popularnością cieszą się te szyte z wełny i utrzymane w naturalnym kolorze. do wyboru są kroje dopasowane do ciała i nieco luźniejsze.

Różnorodność

Panowie, którzy lubią styl swobodny, ale z nutą elegancji, mogą postawić na pikowane kurtki zimowe husky. Cechują się one prostym, luźnym krojem, który zapewnia wygodę użytkowania, a przy tym prezentuje się elegancko. Typowe modele kurtek husky posiadają rozcięcia na bokach, nakładane kieszenie oraz sztruksowe kołnierze. Doskonale nadają się one do noszenia na co dzień np. do pracy czy na uczelnię.

Dawidek5

Related Posts

Modne sukienki – jak je wybrać?

Modne sukienki – jak je wybrać?

Tanie sukienki

Tanie sukienki

Koszulki polo – wiekowe, ale modne!

Koszulki polo – wiekowe, ale modne!

fallback-image

Stylizacja idealna na rowerową przejażdżkę