fallback-image

Modne modele koszu męskich z krótkim rękawem

Koszule męskie z krótkim rękawem to przede wszystkim propozycja na lato. Od lat królują przede wszystkim modele z lnu lub cienkiej bawełny Modne są koszule w kratkę, które dobrze sprawdzają się podczas wakacyjnego wypoczynku. Kluczem do sukcesu jest oczywiście wybór odpowiedniego fasonu, który na sylwetce będzie dobrze się prezentował.

Podczas zakupu koszuli męskiej z krótkim rękawem należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych szczegółów. Rękaw musi kończyć się jeszcze przed zgięciem łokciowym, ale powinien być dłuższy niż połowa mięśnia dwugłowego. Nie może być także zbyt opięty ani zbyt luźny. Warto przy tym stawiać modele z mankietem, które prezentują się nieco bardziej formalnie. Przestrzeganie tych kilku prostych zasad sprawia, że cała stylizacja prezentuje się stylowo.

Do koszul tego typu zalicza się niekiedy również popularne koszulki polo, które stały się znane za sprawą studentów amerykańskich uczelni. Stały się szybko symbolem stylu preppy. Takie koszule szyte są najczęściej z tkaniny nazwanej pika. Klasyczne modele są białe i posiadają swa guziki na samej górze. Jednak obecnie wybór na rynku jest znacznie większy. Takie koszulki polo można nosić zarówno w spodniach, jak i wypuszczone na wierzch. Dobrze prezentują się w stylizacjach casualowych oraz nieco bardziej eleganckich.

Dawidek5

Related Posts

Modne sukienki – jak je wybrać?

Modne sukienki – jak je wybrać?

Tanie sukienki

Tanie sukienki

Koszulki polo – wiekowe, ale modne!

Koszulki polo – wiekowe, ale modne!

fallback-image

Stylizacja idealna na rowerową przejażdżkę