Modne kurtki na jesień 2020

Modne kurtki na jesień 2020

Bez cieplej i uniwersalnej kurtki trudno obejść się szczególnie jesienią, gdy dni są coraz chłodniejsze a pogoda płata niezłe figle. Dlatego już od połowy lata można znaleźć w katalogach modowych oraz na wieszakach w sklepach odzieżowych modele, które będą modne w nadchodzących miesiącach. W jakie zatem kurtki męskie powinni zaopatrzyć się stylowi mężczyźni? Poniżej kilka wskazówek.

Dobry materiał to podstawa w każdej kurtce

Kurtka męska na jesień powinna być praktyczna, funkcjonalna i uniwersalna. Pragmatyczni panowie często dokonują takiego zakupu przynajmniej na kilka lat, dlatego dobrze jest w tej kwestii postawić na klasykę i sprawdzone materiały. Mocne skóry, zamsz, sztruks czy puch raczej nieprędko wyjdzie z mody, dlatego też warto iść tym tropem. Takie materiały nie tylko będą dobrze wyglądać po kilku sezonach, ale i świetnie będą spełniać swoją rolę czyli ochraniać ciało użytkownika przed zimnem.

Modne kurtki w zgodzie z trendami

Modne kurtki tej jesieni powinny być eleganckie i dopasowane. Panowie powinni zapomnieć o dużych, oversizowych modelach na rzecz dobrze dopasowanych i skrojonych kurtek w stylu ramonesek, w stylu marynarek czy też kurtek w stylu marynarskim. Dobra kurtka męska nie powinna być ani za duża, ani za mała. Co ciekawe, ta cześć garderoby świetnie skrywa mankamenty figury, dlatego warto na to zwrócić uwagę podczas zakupów. Kurtki męskie można znaleźć w bardzo wielu krojach i fasonach – warto poszukać idealnego modelu do swoich potrzeb, który sprawdzi się z różnorodnymi stylizacjami.

Wiele ciekawych modeli kurtek męskich znajduje się na Dstreet.pl.

Dawidek5

Related Posts

Flanelowa koszula – moda dla każdego

Flanelowa koszula – moda dla każdego

Spodnie z dziurami męskie w różnym wydaniu

Spodnie z dziurami męskie w różnym wydaniu

Właściwości i zastosowanie kurtek softshell

Właściwości i zastosowanie kurtek softshell

Wybór spodni typu jogger dla mężczyzn

Wybór spodni typu jogger dla mężczyzn