fallback-image

Kurtki zimowe męskie na czasie

Sezon zimowy to dla wielu mężczyzn prawdziwa katorga, ponieważ muszą zaopatrzyć się niezbędne elementy odzieży jak chociażby kurtka zimowa, a jak wiadomo panowie zakupów nie lubią i czasami mają problemy z dokonaniem wyboru.

Krótsza czy dłuższa kurtka?

Decyzja tym bardziej nie jest łatwa, ponieważ kurtki zimowe męskie występują dzisiaj w tylu modelach i fasonach, że rzeczywiście niemal każdy pan może mieć z tym problem. Przede wszystkim mogą mieć one różną długość, ponieważ o ile jeszcze jakiś czas temu sięgały one zazwyczaj do uda, to dzisiaj dużym powodzeniem cieszą się też te nieco dłuższe, nawet takie do kolan i trzeba przyznać, że mężczyźni wyglądają w nich całkiem ciekawie. W męskiej kurtce niezbędny będzie też kaptur oraz większa ilość kieszenie, które przydają się na różne drobiazgi. Kaptur może być też z futrem, które występuje w coraz większej ilości męskich modeli kurtek. Coraz chętniej widziane są też różnego rodzaju aplikacje.

 

 

Czarna klasyka czy nowoczesne moro?

Kurtka męska zimowa od dstreet.pl to również całe mnóstwo deseni i wzorów, które królują w tym sezonie, a są to zazwyczaj wszystkie te związane ze stylem wojskowym. Cieszą się one dużym zainteresowaniem i nie ma się co tutaj dziwić, ponieważ każdy mężczyzna dobrze wygląda w tego typu wzorach, kojarzonych właśnie z siłą, odwagą i szeroko pojętą męskością. Oczywiście, obok moro, zawsze modna będzie klasyczna czarna kurtka męska, ponieważ z łatwością można ją dopasować do wszelkich pozostałych elementów ubioru. Jej uniwersalność sprawia, że panowie często po nią sięgają.

Dawidek5

Related Posts

Zasady dotyczące wyboru spodni w kratę dla mężczyzn

Zasady dotyczące wyboru spodni w kratę dla mężczyzn

Czy warto kupować ubrania online?

Czy warto kupować ubrania online?