fallback-image

Kurtki zimowe męskie na czasie

Sezon zimowy to dla wielu mężczyzn prawdziwa katorga, ponieważ muszą zaopatrzyć się niezbędne elementy odzieży jak chociażby kurtka zimowa, a jak wiadomo panowie zakupów nie lubią i czasami mają problemy z dokonaniem wyboru.

Krótsza czy dłuższa kurtka?

Decyzja tym bardziej nie jest łatwa, ponieważ kurtki zimowe męskie występują dzisiaj w tylu modelach i fasonach, że rzeczywiście niemal każdy pan może mieć z tym problem. Przede wszystkim mogą mieć one różną długość, ponieważ o ile jeszcze jakiś czas temu sięgały one zazwyczaj do uda, to dzisiaj dużym powodzeniem cieszą się też te nieco dłuższe, nawet takie do kolan i trzeba przyznać, że mężczyźni wyglądają w nich całkiem ciekawie. W męskiej kurtce niezbędny będzie też kaptur oraz większa ilość kieszenie, które przydają się na różne drobiazgi. Kaptur może być też z futrem, które występuje w coraz większej ilości męskich modeli kurtek. Coraz chętniej widziane są też różnego rodzaju aplikacje.

 

 

Czarna klasyka czy nowoczesne moro?

Kurtka męska zimowa od dstreet.pl to również całe mnóstwo deseni i wzorów, które królują w tym sezonie, a są to zazwyczaj wszystkie te związane ze stylem wojskowym. Cieszą się one dużym zainteresowaniem i nie ma się co tutaj dziwić, ponieważ każdy mężczyzna dobrze wygląda w tego typu wzorach, kojarzonych właśnie z siłą, odwagą i szeroko pojętą męskością. Oczywiście, obok moro, zawsze modna będzie klasyczna czarna kurtka męska, ponieważ z łatwością można ją dopasować do wszelkich pozostałych elementów ubioru. Jej uniwersalność sprawia, że panowie często po nią sięgają.

Dawidek5

Related Posts

Czy warto kupować ubrania online?

Czy warto kupować ubrania online?