fallback-image

Jak nosić spodenki męskie?

Modne spodenki męskie 2017 to obowiązkowy element wiosennej i letniej garderoby każdego mężczyzny. Jak jednak je dobrze nosić aby prezentować się modne i stylowo? Wybór na rynku jest bowiem ogromny.

Męskie spodenki to jednak propozycja, która nie pasuje każdemu. Powinni z nich raczej zrezygnować panowie o bardzo szczupłych nogach czy grubych łydkach. Wówczas krótkie spodnie mogą je dodatkowo uwydatniać, co nie prezentuje się zbyt dobrze. Bardzo ważną kwestią podczas zakupu jest przede wszystkim długość spodenek. Nie mogą być one bowiem za krótkie i za długie. Najlepsze modele sięgają kilka centymetrów powyżej kolana. Znaczenie ma też szerokość. Wiele w tym przypadku zależy od indywidualnych upodobań, ale raczej unikać należy fasonu slim. Nie prezentuje się on na ogół dobrze.

Krótkie spodenki na pewno nie są właściwym ubiorem na eleganckie wyjście. Są jednak niezastąpione w czasie wakacji czy wycieczki. Świetnie sprawdzają się we wszystkich stylizacjach casualowych. Powinny być przede wszystkim wygodne i stylowe. Kluczem do sukcesu w tym przypadku jest prostota i minimalizm. Zrezygnować trzeba raczej ze wszystkich modeli kolorowych i sięgających za kolano. Zawsze sprawdzają się natomiast klasyczne chinosy. Poza tym od wielu sezonów dużą popularnością cieszą się męskie spodenki z ponadczasowego jeansu.

Dawidek5

Related Posts

Modne sukienki – jak je wybrać?

Modne sukienki – jak je wybrać?

Tanie sukienki

Tanie sukienki

Koszulki polo – wiekowe, ale modne!

Koszulki polo – wiekowe, ale modne!

fallback-image

Stylizacja idealna na rowerową przejażdżkę