fallback-image

Bluzy męskie – ulubiony strój mężczyzny

Powszechnie wiadomo, iż ubiór powinien być dostosowany do okazji. Szczególnie jeśli wybieramy się w miejsce, gdzie obowiązuje jakiś dress code. Jednak na szczęście w życiu prywatnym mamy możliwość swobodnego wyboru, jeśli chodzi o strój.

W jakim stroju najlepiej czuje się mężczyzna?

To jak ubiera się mężczyzna zależy w dużej mierze od tego, czym się zajmuje. Jednak jeśli ma możliwość wyboru najczęściej stawia po prostu na sprawdzone bluzy męskie z kapturem. To niesamowicie wygodny typ ubioru, w którym mężczyzna najczęściej po prostu dobrze się prezentuje. Bluzy męskie zazwyczaj poszerzają sylwetkę, dzięki czemu wydaje się ona bardziej atrakcyjna.

Zazwyczaj takie bluzy tworzą sportowy look, który jednak sprawdza się nie tylko podczas uprawiania sportów. W takiej właśnie bluzie można się udać choćby na grilla, czy na niezobowiązujące spotkanie ze znajomymi. To po prostu taki typ ubrania, w którym mężczyzna czuje się po prostu dobrze, komfortowo. Wystarczy dodać do tego t-shirt oraz jeansy, aby stworzyć prostą, a zarazem klasyczną stylizację, która sprawdzi się w wielu miejscach.

Czy wszędzie można pójść w bluzie?

Pomimo, iż jest to bardzo lubiana część garderoby pośród płci męskiej to jednak niestety nie wszędzie można się tak ubrać. Jednak nieco bardziej elegancką wersją klasycznej bluzy męskiej z kapturem są bluzy bez kaptura, szczególnie te w odcieniach czerni, bordo czy granatu. Dobrze skrojone pod szyją, ubrane do nieco bardziej eleganckich spodni i obuwia mogą już stanowić solidną podstawę do nieco bardziej eleganckiej stylizacji.

Dawidek5

Related Posts

Modne sukienki – jak je wybrać?

Modne sukienki – jak je wybrać?

Tanie sukienki

Tanie sukienki

Koszulki polo – wiekowe, ale modne!

Koszulki polo – wiekowe, ale modne!

fallback-image

Stylizacja idealna na rowerową przejażdżkę