Opublikowano

Sukienki w paski – idealne na każdą okazję

Dlaczego tak wiele kobiet uwielbia paski? Przede wszystkim dlatego, że moda na ten fason nie przemija. Paski mogą zdziałać cuda. Idealnie podkreślić figurę i urodę kobiety. Jednak sukienki z tym wzorem muszą być właściwie dobierane.

Paski w poziomie czy pionie?

To kluczowe pytanie przy wyborze sukienki w paski. To jaki wzór będzie lepszy zależy oczywiście od sylwetki danej kobiety. Każdy z tych krojów spełnia inną funkcję. Paski pionowe wydłużają sylwetkę, natomiast poziome odwrotnie. Nie oznacza to jednak, że niskie kobiety powinny nosić jedynie sukienki w pionowe paski, a te nieco puszyste absolutnie nie powinny zakładać sukienek w poziome paski. Wszystko jest bowiem kwestią gustu i tego, jakie walory chce się podkreślić.

Sukienka to nie wszystko

Oczywiście nie tylko sukienki w paski nie tracą na popularności. Równie dobrze sprawdzają się także koszule czy bluzki w paski. Często bardzo dobrym rozwiązaniem jest połączenie tych elementów. Np. sukienki i bluzki w paski. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest także wybór koszulowej sukienki paskowane w stylu retro. Oczywiście nie można zapomnieć o właściwym doborze butów oraz takich dodatkach jak torebka.

Sukienka na co dzień

Sukienka w paski to idealna sukienka na co dzień. Można ją śmiało założyć zarówno do pracy, jak i na spacer czy wyjście do klubu ze znajomymi. To kolejny powód, dla którego ten fason wciąż cieszy się wśród pań tak dużą popularnością. I chyba nic nie wskazuje na to, aby miało się to w najbliższej przyszłości zmienić.