Opublikowano

Spódnice długie na każdą porę roku

Każdy sezon obfituje w unikalne fasony spódnic, które sprawdzą się rewelacyjnie w każdorazowym połączeniu z t-shirtem, topem, koszulą, swetrem a nawet bluzą. Spódnice o długim kroju znalazły swoje wielbicielki, które kochają chodzenie po plaży z lekkim materiałem okalającym nogi. Zimowe wersje, które będą oryginalnie wyglądać z płaszczem, kurtką oraz ocieplanymi botkami, również zrobią swoje. Połączeń nie brakuje i zawsze będzie można wyszukać taki krój, który zakryje mankamenty i uwydatni zalety.

Fenomenalny look na każdy dzień

W spódnicach długich znajdziemy połączenie lekkich materiałów, a także dzianinowe warianty. Długość do kostek lub do ziemi jest tu znacząca, co wpływa na nieskazitelny końcowy efekt. Do dyspozycji są najrozmaitsze opcje zupełnie jednolite, a także posiadające charakterystyczne pomarszczenia, plisy, falbany. Pełnię zadowolenia dadzą także kolory odzwierciedlające otaczającą naturę – pudrowy róż, żółty, khaki, brąz, beż, szary. Z kolei wzory ujmą nas swoją głębią przedstawionych kwiatów, kratek, pasków, abstrakcji i printów zwierzęcych. W wielu typach nie brakuje także ekstrawaganckiego rozcięcia sięgającego do kolan do do połowy ud.

Perfekcja w każdym calu

Do długich spódnic można śmiało dobrać obcisłą bluzkę a także sweter oversize. Im bardziej oryginalne połączenie wybierzemy, tym możemy jeszcze trafniej dostosować się do obecnych trendów. Pora zatem na znalezienie tej jednej jedynej spódnicy, która zamieszka w naszej garderobie przez cały sezon. Każda okazja okaże się dobra, by ją założyć i wytworzyć elegancki a nieraz artystyczny design zgodny z daną aurą pogodową, wedle której dobierze się inne, pasujące dodatki i obuwie.