Opublikowano

Kurtki wiosenne do każdego typu sylwetki

Rozpoczynając odświeżanie szafy w związku ze zbliżającą się, rozkwitającą porą roku, mamy do dyspozycji perfekcyjne odzienie wierzchnie. Kurtki wiosenne Dstreet zawsze były, są i będą należeć do swoistego kanonu mody, bez którego ciężko się obejść. Czy to lżejsza wersja, czy też ta, która posiada dodatkową podszewkę – zawsze sprawdzą się wyśmienicie przy wietrznej aurze, która coraz wzbogacana jest o chłodniejsze poranki i wieczory, a także rozmaite opady.

Znamienity krój kurtki wiosennej

Czy to będąc klepsydrą, gruszką, trójkątem, literą H, jabłkiem można wynaleźć odpowiednio warianty dłuższe i krótsze, sięgające kolan, połowy ud lub pasa. Modele wyposażone w charakterystyczne wiązanie pozwolą na zaznaczenie talii jeśli jej brak, a z kolei proste i jednolite fasony przyczynią się do zatuszowania tego, co niechciane. Każda z nas będzie mogła postawić na opcje wykonane z bawełny, poliestru, lyocellu, a także wiskozy. Różnorodność zezwala na indywidualny dobór komfortowego zapięcia: na zamek błyskawiczny, zatrzaski, guziki. Kieszenie po bokach, w okolicy klatki piersiowej zaznaczą konkretne obszary ciała i będą mogły je bardziej uwydatnić. Nie pozostaje zatem nic innego jak przymierzenie danej sztuki i sprawdzenie czy rzeczywiście ona pasuje.

Nieskazitelna stylistyka

Przy końcowym etapie pozostaje dobór ulubionego koloru. Hitem jest pudrowy róż, żółty, a także odcienie nawiązujące do żywiołów ziemi. Zwierzęce printy, całe bukiety kwiatów, a także kratki, paski i abstrakcje na dobre wtargnęły do kolekcji, a my możemy cieszyć się tak różnorodną innowacyjnością.